Pokemon GO se vrací z mrtvých!

1 rokem ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pokemon GO se vrací z mrtvých!

Byl to obrovský hit pro fanoušky seriálu a her s motivem Pokémonů, i pro ty, co znali pouze žlutého pikachua. Minulý rok touto dobou se konečně dala stáhnout mobilní hra Pokemon GO. Hra využívala kameru a GPS a hráči chodili po venku, za pomocí mapy hledali pokémony, které potom chytali, vylepšovali a používali v boji. Lidé denně nachodili desítky kilometrů jenom kvůli vytouženým „příšerkám“ a aby je měli všechny. Samozřejmě, pokémoni na vás nevyskakovali jenom z telefonu, začali vycházet knížky a časopisy, pulty v hračkářství se prohýbaly pod plyšáky a sběratelskými figurkami. Kdo nechytal pokémony, jako by nebyl.
pokemon hra
Ale s koncem léta jako by se po pokémonech slehla zem. Našlo se pár vytrvalých lovců, kteří stále chodili po venku a hledali, ale se začátkem školy nezbyl mnohým čas, věnovat se hře. Tvůrci hry si poklesu samozřejmě všimli, proto nezaháleli.
18. 2. 2017 vyšla velká aktualizace hry. Přibylo asi 80 nových pokémonů, nové evoluce, vylepšení serverů a celková stabilizace hry. Dále si trenéři mohli lépe upravit své herní avatary k obrazu svému a konečně, lepší podpora Apple Watch. Stále to ale nebylo ono. Přece jenom, v létě se chytá lépe, než v půlce února.
Další velký průlom nastal 29. 6. 2017. Byly přidány takzvané „raid battles“. V určitém čase se na jednom z „pokestopů“ objeví silný a většinou vzácný pokémon, na kterého se na jednou mohlo vrhnout až dvacet hráčů. A pokud se podaří jej „dobít“ máte možnost si jej potom chytit.

Nejen všechny tyto novinky, ale i letní prázdniny, teplo a dlouhé dny způsobily, že se Pokemon GO dostal zase mezi populární hry. Kromě pohybu, který je k hraní hry nutný, můžete poznat spousty nových lidí z vašeho města i okolí a prozkoumat zajímavé místa, o kterých mnohdy nemáte ani zdání.
Nakonec, zaujala vás vidina lovení pokémonů? Povíme si něco o tom, jak se stát dobrým trenérem!
chytání pokemonů
· Pokemon GO lze stáhnout na telefony s operačním systémem Android a iOS. Aplikace také podporuje výše zmíněné Apple Watch.
· Ke hraní je potřeba připojení k internetu.
· Kvůli internetu, GPS, map a často i kamery, je hra náročná na baterii telefonu. Proto je nejlepší mít po ruce power banku.
· Sama hra před tím varuje, ale je zakázané hrát během řízení auta. Aplikace to pozná, vyskočí vám upozornění, kdy musíte potvrdit, že jste pasažér.
· Stejně tak hra varuje před vstupem do nebezpečných míst a před vloupáváním se na cizí pozemek.


Při prvním zpuštění vám hra sama vysvětlí, co a jak je potřeba dělat a dopodrobna vám popíše celou mapu a herní rozhraní.
Takže, už mi nezbývá nic jiného než vám popřát hodně štěstí a „Gotta catch them all!“