Na školní výlet na Štramberku budete dlouho vzpomínat

6 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na školní výlet na Štramberku budete dlouho vzpomínat

Tápete nad tím, kam letos vyrazíte na školní výlet se svou třídou? Vyzkoušejte Štramberk a určitě budete spokojeni, neboť tento region vám toho nabízí zdaleka mnohem více, než jen obvyklé turistické zajímavosti.
školní autobus

Školní výlet – velkolepý závěr školního roku, akce, na kterou se všechny děti velmi těší, a ze které všem kantorům vstávají vlasy hrůzou, neboť ještě z posledních sil budou muset naplánovat atraktivní program a udržet tlupu neposedných dětí na uzdě v neznámém prostředí, kde se může přihodit cokoli.

Jen málokdo si dokáže tak dobře představit, jak je organizace takové akce náročná. Nejde totiž zdaleka jen o to zvolit místo, ale také zajistit přepravu, případný nocleh, stravu. A to ještě nemluvíme o hlídání dětí, jejich bezpečí, a samozřejmě o tom, že vše je potřeba nastavit a vyladit tak, aby děti program bavil, aby se při něm něco zajímavého naučily a měly na co vzpomínat. To je zkrátka nelehký úkol, který všechny kantory čeká ve finále školního roku.
školáci s aktovkami

Nicméně všechno je možné udělat jinak, lépe. I učitel se může na takové akci bavit, aniž by od rána do večera běhal s jazykem na vestě. Stačí, když si objedná program na míru a vše bude včas připraveno a hotovo, stačí vystoupit z autobusu a po celou dobu se budou jak žáci, tak kantoři dobře bavit.

A právě takovou skvělou možnost vám nabízí okolí Štramberku, region, kde na poměrně malém prostoru najdete celou řadu zajímavých atrakcí od kulturního vývoje po přírodní zajímavosti, fascinující řemesla až k chuťovým zážitkům. Jisté tak je, že na tomto místě se v žádném případě nudit nebudete.

Děti si z připraveného programu odnesou celou řadu jedinečných zážitků, mnoho se toho naučí tím, že si vše sami vyzkouší a na takový výlet tak budou ještě dlouho vzpomínat. A stejně tak na něj budou vzpomínat i učitelé, kteří si za příznivou cenu budou moci užít komfortní pobyt, kde bude celý program od A do Z připravený pod dohledem zkušeného průvodce.