Gumy na cvičení jsou ideální a jednoduchou pomůckou pro dokonalý trénink

7 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Gumy na cvičení jsou ideální a jednoduchou pomůckou pro dokonalý trénink

Posilovací cviky, které jsou zaměřeny na zatížení od 13 kg do 79 kg, můžete provádět i v domácím prostředí. Můžete tak doplňovat jednoduše dny, kdy nemůžete do posilovny, cvičením doma.
Ať už se zaměříte na posilování nohou nebo rukou nebo celého těla, pryžový výrobek vám poskytne pro tyto účely maximální komfort.

fitness

Kdy je guma na cvičení ideální?

Používá se zejména na:
– protažení, kloubů, svalů a šlach před tréninkem
– protažení po tréninku
– rehabilitační cviky
– silový a vytrvalostní trénink (trénink bicepsů, zdvihy, dřepy, mrtvé tahy)
– výpomoc při shybech a cvicích s vlastní váhou
– dodatečné zatížení při tréninku

Využití gumy na cvičení superband a powerband

Zaměření na posilování může využít každý, kdo potřebuje i jen zpevnit postavu. Právě tento jednoduchý a přitom příjemně intenzivní trénink dá tělu potřebné zpevnění celé tělesné konstrukce. Efekt takového cvičení je výrazný i proto, že můžete provozovat cviky vlastně kdekoli.

Přikupte si pomocné ručky či úchyty

Samotné gumy na cvičení jsou jednoduše udržitelné v ruce či opřené o nohy, nicméně určitě oceníte také pomocné úchyty, které vám umožní zvládat některé cviky přesněji a účelněji. Pokud budete potřebovat lepší uchycení pro dlouhé tréninkové úsilí, pořiďte si ručky, které vám umožní vyšší komfort a variabilitu celého tréninku. Můžete je používat nejen při držení v rukou, jak by název napovídal, ale stejné tak je můžete navléci na nohy při tréninku dolních končetin, břicha nebo zad.

lana

Využijte praktického odporového pryžového materiálu

Jednoduchost a přitom dostupnost tohoto cvičebního náčiní vám dá možnost příjemného tréninku prostě kdekoli. Systém, který vaše svalstvo zatíží cíleně a variabilně, vám umožní velmi efektivně dosáhnout rychleji cílů, které jste si vytyčili. Budete mít tělo v kondici, zformované podle svých představ, a také ho tímto způsobem můžete pravidelně a stále do perfektní kondice vždy navracet.