Laser game – akce pro rodiny, přátele, kolegy i spolužáky

6 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Laser game – akce pro rodiny, přátele, kolegy i spolužáky

Když se najednou ocitnete ve víru víkendu či volných dnů, tak to zajisté láká k nějaké dobré zábavě. A to nejen jednotlivce, ale také rodiny, páry, partu přátel či kolegů.

skupina(1)

Co s tím tedy udělat? Můžete si udělat pořádnou grilovačku, jít na návštěvu nebo procházku nebo trávit čas nakupováním, ale nebylo by lepší si užít něco nového a neobvyklého při čem se nebudete vůbec nudit?

Přesně tyto předpoklady splňuje oblíbená a populární laser game.
Zábava, která se dá jistým způsobem srovnávat s virtuálním světem, spočívá v prostorech, které jsou vybaveny zvukovými a světelnými efekty. Hráči jsou zase vybaveny vestami a pistolemi s laserovými střelami. Nejde o žádné bolestivé střílení, rány nijak necítíte, takže ke zranění či modřině určitě nedojde.

Vašim úkolem je co nejvíce ohrozit soupeře a zasáhnout jeho vestu střelami. Tím ztrácí svoje životy a vy se přibližujete k výhře. To samé má za úkol váš soupeř, takže i vy se musíte mít na pozoru.

Pořádný adrenalin a akce

Díky tomu si užijete adrenalin a napětí, které jen tak nezažijete a zcela se vžijete do situace tohoto virtuálního světa. Můžete se spolehnout, že nudit se určitě nebudete a ještě se i pořádně zasmějete.
Vyzkoušíte si, co se ve vás skrývá a změříte svoje síly. Jde o dávku obratnosti a strategického myšlení, takže zapojíte do hry všechny vaše smysly a schopnosti i dovednosti.

Můžete ukázat i svým dětem, že ještě nejste k zahození a umíte to pořádně roztočit. Na takové akce s rodiči děti velice rády vzpomínají a jsou na svoje rodiče patřičně hrdé.

DSC_0203

Zábavu si můžou užít také partie přátel a kolegů a také spolužáků. Takže skvělá příležitost na teambuilding, firemní akci či školní výlet.
Užijete si dokonalý den, na který nepůjde jen tak zapomenout. A není vyloučené, že si to užijete ještě jednou a ne naposledy. To je výhoda hry, že tady pro vás vždy bude.