Úniková hra k zamyšlení a plná zábavy

5 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úniková hra k zamyšlení a plná zábavy

Máte kamaráda nebo kamarádku, který se stále vychloubá, že dokáže všechno a se vším si poradí. Nic ho nezastaví a stále čelí novým výzvám. Zkuste ho podrobit únikové hře. Jestli má dostatečné logické vnímání. Zde se ukáže, jestli zvládne pod tlakem vyřešit i ty nesložitější hádanky vedoucí k dalším klíčům. Zapeklité hlavolamy, kódy k zámkům a hledání skrytých předmětů. To vše nabízí únikové hry https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/ v Hradci králové. Hra je možná pro dva až pět hráčů. Děti mohou na tyto hry od patnácti let. Mladší pouze v doprovodu rodičů. Hodí se jako dárek k narozeninám, rozlučce se svobodou, školním výletům, teambuildingu nebo jen tak na víkend. Hra trvá sedmdesát pět minut. Na výběr máte mezi Dvojitým agentem nebo Samarou. Obě hry nabízí něco zajímavého.
tajemné zámky

o Hra Samara je tvořená podle filmu. Určitě znáte horor, kde záhadně mizí lidi a nachází se spousta mrtvých. Vše je zapříčiněno videokazetou, která každému, co si kazetu pustí, řekne, že umře. Zlo páchá mrtvá holčička hrůzostrašného vzhledu, která vám nažene strach a krev v těle vám okamžitě ztuhne. Cílem hry je vyřešit všechny úkoly a hádanky vedoucí ke kazetě. Tu je nutné zničit na místě, kde je Samara pohřbená. Zvládnete uniknout samotné smrti a v rychlosti vyřešit skryté záhady. Hra je hororového a velmi strašidelného podmětu.

o Druhou hrou je dvojitý agent, který řeší záhadu ztraceného kolegy. Ten se dostal k nejtajnějším dokumentům Sovětského svazu k ovládnutí světa. Dokážete rozluštit, kam se ztratily tajné dokumenty, co se stalo s agentem a to vše v rychlostním čase.

únikové místnosti

Únikové hry nabízí spoustu zábavy a jedinečných záhadných technik k rozlousknutí. Hru budete s přáteli nebo rodinou rozebírat ještě dlouhou dobu po vyřešení. Co byste udělali jinak a jak řešit hádanky bez stresu s klidnou hlavou.