Bazén, to nejsou jen samé starosti

6 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bazén, to nejsou jen samé starosti

Mít vlastní bazén sice obnáší spoustu starostí, které však vyváží dokonalá relaxace pod vodní hladinou. Uvítají jej zejména děti s nafukovacími hračkami, dospělým může poskytnout pomoc při únavě a jako léčebný prostředek a únik před stresem.
chlapeček pod hladinou.jpg

Tržní hodnota nemovitosti

Venkovní bazén již dávno není doménou bohatých společenských vrstev. Zavítal i mezi rodinné domy lidí s nižšími příjmy. Bazén je sice investice nevratná, která však navýší cenu nemovitosti, přesahující samotnou investici. Především je však taková investice vkladem do vlastního zdraví a příjemných, blažených pocitů, a to lze jen stěží přepočítat na peníze.

Ve vodě za každého počasí

Relaxace nezávislá na počasí, na roční době, na provozní době veřejných zařízení, to vše jsou atributy, které oceníte s vlastní prostornou nádrží. Koupat se tu můžete prakticky kdykoliv, klidně i v noci nebo brzy ráno, kdy je v okolí klid. Bazén lze vybavit tepelným čerpadlem, které umožní koupel i na jaře nebo na podzim. Běžným standardem je i jeho zastřešení.
hlava nad vodou.jpg

Atypické tvary

Nádrž nemusí být nutně pouze nudný obdélník. Moderní trendy zvou k využití originálních tvarů oválů, elipsy, lichoběžníku, osmiček. Záleží na konstrukci laminátového skeletu a lze je vyrobit i na zakázku. Zastřešení se navíc plně přizpůsobí novému tvaru.

Přelivy

Bazén s přelivem – moderní přelivové technologie se využívá k čištění vody, jde o cirkulaci vody v přelivových žlábcích, jejichž cílem je vodu filtrovat a rovněž fungovat jako vyrovnávací nádrž. Voda se přelévá přes okraj, což působí i větším estetickým dojmem.

Zdroj zábavy

Plovoucí bar, chladicí box, plovoucí křesla, lehátka, slunečník, po pořízení bazénu jej většinou lidé užívají každý den. Alespoň dvacet minut denně pod vodou přináší neskutečnou úlevu a je vynikajícím antistresem.

Noční koupel

Noční koupání pod hvězdami je nesmírně romantické a je zdrojem příjemných chvil především pro zamilované páry. Pozorovat hvězdy zpoza vodní hladiny vyhřívané vody tepelným čerpadlem je nezapomenutelným zážitkem.