Rychlejší a modernější komunikace

1 rokem ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rychlejší a modernější komunikace

Existuje více druhů komunikace všichni známe verbální – to znamená, že se domlouváme pomocí slov, tato komunikace je velmi rychlá, když něčemu nerozumíme tak máme možnost se okamžitě zeptat, a hlavně máme hned přítomnou zpětnou vazbu. Nonverbální komunikace to jsou především naše výrazy v obličeji, různá gesta a doteky. Poté také známe písemnou komunikaci, ta je ovšem pomalejší, zůstává nám po ní spousta papírů, a hlavně se odpověď nedozvíme hned, ale díky internetu nabírá písemná komunikace jiný směr. Je rychlejší, levnější a také přehlednější.
hromada dopisů
Tužka, papír, obálky a známky tak ty už dávno nefrčí. V době všudypřítomného internetu se většina lidí odsunula od papírů a obálek k takzvaným emailům. E-mail je elektronická pošta, kterou si můžeme posílat díky internetové síti. Nic nás nestojí, a hlavně je o mnoho rychlejší než běžné dopisy. K odesílání emailů potřebujete pouze svou emailovou adresu a také musíte znát adresu příjemce, emailové adresy si můžete zdarma založit na mnoha internetových stránkách.
Přes elektronickou poštu můžete zasílat běžnou korespondenci, domlouvat se svými přáteli na různé setkání, rozesílat pozvánky na oslavy či párty, můžete přikládat fotky z dovolené nebo fotky Vaší rodiny a mazlíčků či zasílat různé další přílohy. Pokud je nějaká příloha moc velká tak většina E-mailů nabízí možnost, že Vám ji uloží na online disk a příjemce si může přílohu jednoduše stáhnout do svého zařízení.
online marketing
Elektronická pošta má spoustu výhod, ale bohužel i nevýhod. Mezi největší výhody patří například rychlost komunikace, nemusíte chodit nikam na poštu, nemusíte kupovat známky a obálky, neplýtváte papírem nebo například barvou v tiskárně. Hlavní nevýhody jsou, že potřebujete internet, takže se Vám může stát, že nebude možné email odeslat zrovna když to budete potřebovat. Ale v dnešní době už máme mnoho možností, jak se k internetu připojit, například na dovolené v hotelu budeme mít určitě k dispozici Wi-Fi připojení, ve městech můžeme najít internetové kavárny či volné připojení v různých kavárnách či restauracích, internet máme k dispozici například i v knihovnách či informačních centrech.