Už máte svůj fitness náramek?

12 měsíců ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Už máte svůj fitness náramek?

Fitness náramek neboli chytrý náramek již není jen obyčejný gumový pásek. Tyto náramky dokážou sice ukazovat hodiny, ale především monitorují vaši aktivitu a organismus. Na trhu je velké množství firem a společností, které na trhu mají svůj vlastní fitness náramek. Většina společností vyrábějících mobilní telefony má svůj vlastní chytrý náramek. Ale nemusíte se bát, jsou kompatibilní i s mobilními telefony jiné značky. Tyto náramky mají různé barvy a samozřejmě také každý nabízí jiné uživatelské rozhraní.
srdeční frekvence
Fitness náramek má opravdu velké množství funkcí. Většina i z těch levnějších již nabízí funkce jako ukazatel času, krokoměr, měření srdečního tepu, sledování kvality spánku a spálené kalorie. Ty kvalitnější a samozřejmě i dražší jsou schopné se propojit s vašim mobilním telefonem, pomocí speciálních aplikací, které jsou volně ke stažení. Náramek vás tedy upozorní i na příchozí sms zprávy, hovory a nově i na aplikace jako je například Facebook, Messanger a podobně. Navíc veškeré statistiky ohledně vašeho těla vidíte pěkně graficky zpracované v aplikaci. Mimo jiné nabízí některé náramky i GPS.

Design hodinek bývá často decentní a minimalistický, ale k sehnání jsou i méně decentní verze. Pásek bývá často gumoví a jde skoro u všech typů hodinek vyměnit, dělají se ve velké škále barev s různým zapínáním. V případě, že chcete náramek užívat i na společenské události jde u některých typů sehnat dokonce i pásek kovový. Velikost displeje závisí na konkrétním typu a značce náramku. Některé neukazují nic, je tedy nutné spojit náramek s telefonem nebo počítačem. Jiné vám zase ukáží naprosto vše, aniž byste museli telefon použít. Většina těchto hodinek je také vodotěsná nebo voděodolná, ale je lepší se ujistit, že tuto funkci mají i ty vámi zvolené.
zelené hodinky
Cenové rozhraní je opravdu velké. Prodávají se náramky za pár set korun, ale i náramky jejichž cena šplhá do tisíců. Výběr je zcela na vás, záleží na tom, co přesně od vašeho náramku očekáváte. Ale jek už bývá pravidlem, čím lepší tím dražší.