Co dělat, když venku pochmurno a prší?

1 rokem ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co dělat, když venku pochmurno a prší?

Každý se chceme těmto dnům většinou vyhnout. Ale jak jistě víte, počasí nelze ovlivnit ničím.
jediné co nám zbývá je jej překonat a udržet si dobrou náladu a energii. Můžeme být ale vděční, že u nás tolik neprší, jak v jiných zemích.
Využijte čas a zajděte s kamarády na skleničku nebo teplý čaj do nějaké útulné kavárny. Diskutujte, povídejte si a užívejte si odpočinku a zábavu s nimi. Pokud budete sami, přečtěte si magazín.
žena v dešti
Naplánujte si domácí aktivity nebo splňte povinnosti. Pokud dnes prší, zajděte na nákup, ukliďte, vyperte, a když bude slunečno, můžete trávit čas venku a vše budete mít již hotovo. Setkejte se u jednoho stolu s rodinou a zahrajte nějaké společenské hry, podívejte se společně na oblíbené filmy či si zavzpomínejte a prohlédněte fotografie.
Nezapomeňte chránit své zdraví před nachlazením, proto pijte dostatek vody s citrónem, tvořte nejrůznější kombinace smootie, ovocné saláty. Oblečení zvolte nejlépe elegantní, ale praktické a nepromokavé – např. pláštěnkový kabát, který je k odstání v různých barvách a střihách nebo si pořiďte trendy gumáky do města.
Uvařte si nebo dobrého na zub. Ať už to bude štrúdl, palačinky nebo jen salát.
To neznamená, že když je plískanice zůstanete jen doma a nevytáhnete ani paty. Buďte naopak aktivní a jděte se protáhnout do posilovny.
Tvořte dekorace do interiéru, vymalovávejte omalovánky pro dospělé, dejte si masku na obličej nebo vlasy a odpočívejte. Na rozvíjení kreativnosti a tvoření není nikdy dostatek času.
Učte se jazyky nebo do školy. Musíme pořád udržovat mysl a dobrou paměť.
kapka vody
A pokud bude nejhůř a nebudete mít dostatek energie a nálady, tak jen koukejte na seriál nebo se prospěte. Spánku není nikdy dostatek.
Já mám ráda takový ten zvuk děstě, když kapičky stékají po sklech dolů, připomíná mi to symfonii.
Pokud není zima, otevřu tedy okenice a začnu kreslit nebo zapisovat do mého deníčku. Odpočine mou mysl a načerpám čerstvý voňavý vzduch.