Kdybych to neviděl na vlastní oči

7 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kdybych to neviděl na vlastní oči

Kouzla a magie fascinují lidstvo už od pradávna. Už v začátcích lidského rodu měl každý kmen určitě svého šamana, který ostatní udivoval svými kreacemi. Za celou dobu vývoje této tajemné disciplíny se změnila především jedna zásadní věc, která je vítaná především v řadách příslušných mágů a kouzelníků. Pokud to o kousek později ve středověku nějaký mág přehnal a jeho kouzlo vypadalo příliš věrohodně nebo se naopak nepovedlo, mohl se dostat i do křížku s inkvizicí a skončit velice neslavně. V dnešní době už samozřejmě kouzlům nevěříme (děláme chybu), ale zkusili jste se někdy podívat opravdu zblízka na ruce některého šikovného eskamotéra? Je to skutečně koncert všech možných triků.
o Vidět vystoupení v televizi je sice docela dobrá sobotní zábava, ale vidět ho naživo je nesrovnatelné.

iluzionista

Firemní večírek už nebude nuda

Vystoupení kouzelníka se velice dobře hodí například na firemní večírek nebo nějakou soukromou oslavu. Zejména tam, kde máte obavu, že to může být zase ta stejná otrava jako loni, předloni…
· Máte firmu, která se zabývá prodejem nějakých výrobků?
– Bude zapotřebí jen malé kouzlo a diváci si vaši značku zapamatují natolik, že se vám v příštích měsících zvedne obrat.
– Stačí společně domluvit téma, které by mělo být prvořadým a pak už se budou dít věci.

Hlavním cílem vystoupení je ale především pobavení přítomného publika.Proto kouzelník prochází v průběhu večera mezi všemi přítomnými hosty a doslova je vtahuje do děje svých neuvěřitelných kouzel.

karty

o A víte, jak se pozná opravdu dobrý kouzelník?
1) Přijde až k vám, abyste se mu mohli dívat z bezprostřední blízkosti na prsty.
2) Předvede vámi vybrané kouzlo přímo před vašima očima.
3) Po skončení jen kroutíte hlavou s tím, že skutečně nechápete, jak to ten člověk dělá.
A o tom to přeci je. Dobrého kouzelníka nikdo jen tak neprokoukne.