Z farmy klidně i do města

1 rokem ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Z farmy klidně i do města

Pokud se domníváte, že takové potraviny koupené na internetu budou nějaký šunt, tak to jste na velkém omylu, neboť na kouzlo internetového nakupování nyní přichází i farmáři, pro které je internet naprosto ideální. Dokud jim nepřijde objednávka, není kam spěchat, budou si dělat svým tempem, to znamená, že nejsou neustále hnaní obchodními středisky ke stálému doplňování zboží a vyhrožování cenou.
starý mlýn

Proč vlastně nakoupit na internetu?

Kromě toho, že peníze půjdou přímo místním výrobcům, chovatelům a pěstitelům, se také zasazujete o šetrné hospodářství jak ke zvířatům, tak k přírodě, což je bezpochyby nejen investice do kvalitních potravin z vaší strany, ale také investice do dalšího rozvoje národního zemědělství. Například spousta rodinných firem a farem nabízí svoje produkty na internetu, od takových menších věcí jako jsou domácí marmelády, med, cukrovinky tak po mastné výrobky a pečivo. Připravte se, že ceny jsou přece jen trochu dražší, pokud se ale nechcete spokojit s masem z obchoďáku, které tam „zrálo“ od minulého úterka, tak se vám určitě vyplatí objednat si přímo od farmáře opravdu kvalitní maso z domácího chovu. U mnoho prodejců se také můžete dočíst, jak zvířata chovají, čím je krmí, ba i sami se můžete za nimi přijet podívat přímo na farmu, pokud si chcete „zboží“ prohlédnout.
hnědá kráva

Vzedmula se vlna

A vidíme to po celém světě, kdy jsou lidé už přeplněni umělými potravinami, chemií a umělou chutí a neustále hledají a snaží se vrátit k tomu, co bylo standardem v minulosti, to znamená poctivé výrobky bez nějakých skrytých éček, lepší kvalitu než v marketu a klidně si za to i připlatí. Ale i s tím připlácením to není taková hrůza, protože jestli si spočítáte dvě a dvě, u řezníka mnohdy dostanete maso lepší a za ještě menší cenu než v obchodě, kde sice akce vypadají krásně, ale v akci je jen to maso, které tam zeje už pár týdnů.