Virtuální sídlo společnosti

6 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Virtuální sídlo společnosti

Už nechcete nadále platit nehorázně vysoké měsíční nájmy za vaši kancelář, do které ani denně nedocházíte? Kamenné kanceláře jsou už dávno minulostí. Pronájmy bývají opravdu vysoké a kanceláře nebývají vůbec vybavené, takže si stejně veškeré zařízení musíte dokoupit. Aby to alespoň trochu vypadalo a bylo reprezentativní, dostáváte se měsíčně na vysoké částky.

digitální marketing

Řekněme si upřímně, využíváte podobnou kancelář naplno? Docházíte do ní denně? Nebo jen občas? Míváte schůzky sjednávané i mimo kancelář? V tom případě je naprosto zbytečné, abyste tímto způsobem ještě navyšovali své měsíční náklady. Vlastně vyhazujete peníze oknem, protože jestli svou kancelář ani denně nevyužíváte, pak je přeci zbytečné platit tak vysoké nájmy za kamenné kanceláře. Co takhle vyzkoušet novinku v oblasti podnikání? Virtuální sídlo firmy si zařídíte během pár okamžiků. Nebude vás to stát tisíce korun měsíčně, ale jenom pár stovek. V ceně máte mnoho výhod a na všem se dá domluvit. V případě potřeby jsme zde právě pro vás a pro vaši potřebu.

  • Navíc takovéto virtuální sídlo firmy můžete mít na lukrativní adrese, například uprostřed města, nebo v našem hlavním městě. Vybavení je v ceně, stejně jako přeposílání pošty. Samozřejmostí je označení místa vašim názvem společnosti a identifikačním číslem. Budeme vám přeposílat poštu a zařizovat vše potřebné. K dispozici jsou i větší prostory, takzvané zasedací místnosti, kde můžete vytvořit jednání pro více osob.
  • Buďte chytří a vyzrajte na vysoké výlohy, které v podnikání pořád narůstají. Tímto způsobem výrazně ušetříte a ještě budete mít navíc mnoho výhod, o kterých by se vám mohlo jen snít, pokud byste zůstali ve své staré kamenné kanceláři.

inovativní sídlo

Sídlo firmy máte vždy označené

Na dané budově bude název vaší firmy a identifikační číslo. Zajišťujeme také přebírání pošty, kterou vám budeme přeposílat. Chcete lukrativní adresu? To není vůbec žádný problém. Vše zařídíme. Těšíme se na naši spolupráci.