Wellness v Lednici

4 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Wellness v Lednici


Hledáte krásné ubytování s wellness v srdci Pálavských vrchů? Úžasný odpočinek v kouzelném městečku Lednice. Vinařská oblast Jižní Moravy toho nabízí hodně. Odpočinek, sportovní vyžití, jedinečné zážitky a zanechá krásné vzpomínky. Navštivte krásné, moderní ubytování v Lednici . Hotel nabízí ubytování ve třech možnostech.masáže a odpočinek

  • Rodinné pokoje, které jsou pro náročnější hosty na prostor. Pokoje jsou větší. Mají samostatnou ložnici a obývací pokoj. Z okna je krásný výhled na slepé rameno řeky Dyje.
  • Standard a Deluxe. Jsou oproti Rodinným pokojům menší.

Pokoje jsou vybaveny vysoušečem vlasů, televizí a trezorem. V celém hotelu je připojení na Wi-Fi. Hotel nabízí celkem padesát pokojů a sto pět lůžek. Součástí hotelu je restaurace Moravia, kde můžete ochutnat českou a moravskou kuchyni z čerstvých sezónních surovin. V jídelním lístku najdete pokrmy evropské a mezinárodní. Specialitou tu jsou zabijačkové hody, dýňové a chřestové pokrmy a chuťovky z medvědího česneku. Sezónní potraviny jsou tu preferovány.

V letní sezóně je možnost využít venkovního bazénu s občerstvením. V zimní sezóně vám nabídneme privátní wellness. Můžete se oddat vířivým vanám, infrasauně nebo finské sauně pro šest osob. Nebo se můžete svěřit do rukou našich profesionálních masérů. Nabízí indickou masáž hlavy a šíjí, relaxační aromaterapeutickou masáž, masáž lávovými kameny nebo klasickou masáž. Volba je jen na vás, co vám vyhovuje. V rámci pobytu vám rádi zapůjčíme župan, abyste se mohli pohodlně dostat k bazénu nebo do wellnessových prostorů. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí jedinečnou možnost odpočinku. Host si prohřeje celé tělo, vyčistí mysl a nabere nové síly.odpočinek v sauně

V okolí Lednice můžete navštívit krásy Lednicko-Valtického areálu s impozantním zámkem a zámeckou zahradou, ve které se nachází další skvosty, jako jsou Minaret a Janův Hrádek. Za vidění stojí i vedlejší městečka Valtice a Mikulov. Jsou to krásná vinařská města s tradicí a vinnými sklípky.