Netradiční cestování s adrenalinovým zážitkem a to vše zdarma!

1 rokem ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Netradiční cestování s adrenalinovým zážitkem a to vše zdarma!

Neomrzely Vás už služební cesty, kdy jste stejně pracovně vytíženi, akorát na jiném místě, které ani nemáte možnost poznat? Rodinné dovolené nejsou tím kýženým relaxem, jakým by měly být? Co si budeme povídat, představa kamenité pláže v Chorvatsku, která je přeplněná turisty tak, že tam stěží najdete místo pro rozložení svého ručníku s delfínem, kde si pod slunečníkem dáte jedno, dvě zteplalá piva a řízek k obědu, už dávno tak atraktivní není.
stopař v mikině
Seznámit se na takové dovolené s novými lidmi opět není jen tak: místní raději před tímto dovolenkovým šílenstvím, všemi těmi Čechy, Slováky a Němci utekli, a když se dáte do řeči s postarším párem z vedlejšího bungalovu, vzájemně si postěžujete na místní obchodníky a dopravu, zjistíte, že jsou to Novákovi ze sousedního města. A naštěstí se po vyměnění kontaktů na konci dovolené stejně nikdy nesejdete.

Co takhle vyzkoušet něco úplně nového? Nového pro Vás, jinak tento netradiční zážitek láká lidi již od první poloviny minulého století, dá se říct od dob, co se stal automobil běžným dopravním prostředkem. Nabízí nám nezapomenutelný adrenalinový zážitek, pocit neuvěřitelné svobody. Zahrnuje i nevyhnutelné poznávání nových a nových lidí, nespoutanost z naprosté nahodilosti, nevšední poznání. A dalším z nespočtu pozitiv je, že tohle vše je k dispozici úplně zdarma. Stačí jediné – postavit se s napřaženou rukou a případně cedulí s cílovou zastávkou k silnici.
stopující pes
Že už je stopování pasé? Ani náhodou! Ačkoliv se již v moderním světě nabízí o mnoho víc možností, jak cestovat, spousta lidí si stále vybírá tuto formu dopravy z čisté vášně. Pojem cíl ztrácí smysl, jelikož tím cílem je Vaše cesta, která Vám otevírá celý svět a dosud nepoznané možnosti. Co může být větší svoboda, než vyrazit si jen tak s krosnou a stanem kamsi do světa?

Pokud máte ke stopování přesto skeptický přístup, myslíte si, že nejste úplně tento typ dobrodruha nebo z něho máte tak trochu strach, ale chtěli byste proti tomu bojovat, existuje pár způsobů. Za prvé byste si měli přečíst weby nebo blogy zaměřené na stopování, kde naleznete nejen poutavé příběhy zkušených stopařů a všechny jejich zážitky, ale i rady pro začínající stopaře. Jak záhy zjistíte, jedná se o pár snadných pravidel, která když budete dodržovat, brzy budete moct psát stejné příběhy. A nejlepší cesta jak to vyzkoušet? Sebrat se, zvednout palec a jít rovnou na to! Nechť se cesta stane vaším cílem!