Cestování s miminkem

1 rokem ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cestování s miminkem

Jakmile přijdete s tím, že pojedete s miminkem na dovolenou, nebo nedej bože poletíte rovnou letadlem, pak počítejte s tím, že se na vás sletí spousta lidí z vašeho okolí a budou vám to vymlouvat. Nenechte si do toho od nikoho kecat a udělejte si to dle sebe.
vlak na mostě
Cestování autem je asi nejjednodušší varianta, pokud nepojedete nikam daleko. 10 – 12 hodin v autě se dá přežít, nejlepší je vyrazit na noc aby dítko spinkalo a během pauzy jej pouze nakrmíte, přebalíte a dáte znovu spinkat. Výhodou tohoto cestování je především mobilita, budete moci cestovat dle vlastního uvážení, navíc odvoz věcí nebude problém. Nemusíte se bát vzít si s sebou na cestu více věcí, co se do auta vleze, to tam máte a nemusíte řešit žádnou nosnost zavazadel. Převoz kočárku není problém a nemusíte se bát, že vám bude něco chybět. Navíc pokud budete potřebovat dřívější návrat domů, pak máte nejvíce možností.
Cestování vlakem je další dobrou možností přemístění z místa na místo. Ve vlaku se většině dětem líbí, jsou tam spokojené, sledují své okolí. Dnes už jezdí i bezbariérové vlaky, takže ani s kočárkem už není problém cestovat. Nejpohodlnější je cestování s dítkem v nosítku, nemusíte řešit nakládání kočáru, miminko je u vás spokojené, rozhlíží se po okolí a většinou nepláče. Nevýhodou je větší množství věcí, které povezete s sebou v zavazadlech.
volkswagen na prašné cestě
Létání je nejrychlejší, co se přesunu z místa na místo týče.Pokud se nebojíte létání, pak se určitě nebojte cestování letadlem klidně na druhou stranu zeměkoule. Pokud si stihnete zarezervovat letenky dostatečně včas, pak si můžete domluvit i postýlku, do které můžete během letu dítko dát, což docela dost ulehčí rodičům. Stejně jako u cestování vlakem je super mít po ruce šátek nebo nosítko, ulehčí vám totiž chvíle, kdy už vás budou bolet ruce od chování dítka. Letecké společnosti vám přepraví i kočárek, jediné co je složitější je, vlézt se do váhového limitu pro zavazadla. Děti totiž potřebují spoustu věcí, bez kterých se neobejdete.