Hypotéka, která vám vytrhne trn z paty

6 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hypotéka, která vám vytrhne trn z paty

Tato hypotéka může být tím pravým, po čem pátráte, pokud náhodou máte záznam v registru. Takový malý nenápadný záznam vám může významně zkomplikovat život. V běžném životě si ho ani nevšimnete do chvíle, kdy si potřebujete půjčit peníze. Pokud žádnou půjčku nepotřebujete, nebude vám tento záznam nijak překážet, možná ani dokonce nevíte o tom, že nějaký máte. Třeba jste ho získali tak, že se opozdila vaše platba na pojištění anebo za telefon, kterou jste posléze uhradili.
balíček na stole
Jenže pokud se rozhodnete, že si chcete vzít půjčku a vyrazíte do banky, abyste tak učinili, tak je opravdu velice nepříjemné, když vás tam nečekaně odmítnou s tím, že máte nějaký záznam v registru. Něco takového vám může skutečně vyrazit dech. Ale jakmile ho popadnete, tak už pravděpodobně budete z banky venku a budete se snažit najít odpověď na otázku, kam si pro svou půjčku zajít, když vám banky zavírají dveře před nosem.
domek z bankovek

V nebankovní společnosti vám nabídnou řešení

Tím pravým řešením v podobné situaci může být právě nebankovní hypotéka bez registru. Tu vám rádi poskytnou v nebankovní společnosti. Ne, že by si zde neprověřovali, zda záznam v registru máte či ne, ale pokud není moc významný, tak nad ním dokážou zavřít oči. Tím spíše, pokud je to vyslovená hloupost, tak dokonce můžete ke své hypotéce bez registru získat velice výhodný úrok již od tří procent. Nicméně pokud tento záznam zase až tak zanedbatelný není, tak počítejte spíše s úrokem sedm procent. Ovšem i takový úrok může být přijatelný pro člověka, který peníze nevyhnutelně potřebuje. Každopádně je potřeba si vždy dopředu dobře spočítat, zda zvládnete půjčku i s úroky bez problémů splácet a nepřivodíte si tím nějaké finanční problémy. Musíte si totiž uvědomit, že za svou půjčku budete ručit vlastní (anebo případně cizí) nemovitostí, o kterou byste v případě nesplácení půjčky přišli.