Nebankovní americké hypotéky pro klidný spánek

7 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nebankovní americké hypotéky pro klidný spánek

Máte svoje plány a do nich patří i zajištění vlastního bydlení? Nebo již bydlení máte a chcete jej rekonstruovat? Případně se vaše požadavky ohledně financí netýkají bydlení, ale podnikání, studování, cestování nebo dluhů?
V každém případě by vás mohli zajímat nebankovní americké hypotéky.

puzzle

V případě potřeby financí každý klient v první řadě zavítá do bankovní společnosti. Podmínky jsou však čím dál tím přísnější a málo kdo vyjde ze společnosti s pořízenou. Než však házet flintu do žita, jsou i další možnosti, které vám potřebný obnos financí zajistí a to jsou právě produkty nebankovní.
Velice oblíbenou variantou jsou nebankovní americké hypotéky. Jejich princip spočívá v tom, že nevyžaduje tisíce dokladů a podkladů a neobírá svoje klienty zbytečně o čas. Tak rychlá je i doba schválení, takže včas se dozvíte, jak na tom jste a jestli peníze z tohoto produktu dostanete.

Možná se ptáte, když není potřeba halda papírů, tak co vlastně takový produkt požaduje, aby došlo ke schválení?
Nejdřív si poj´dme říct, co nevyžaduje. Jsou to doklady o příjmech, výpisu z registru dlužníků a podobně. Tím se usnadní spousta práce a ušetří hromada času a naděje na získání půjčky se tím zvýši.

Jedinou podmínku to však má, a sice možnost ručení nemovitostí.
Ani tady však nemusíte hned zoufat, protože můžete ručit i nemovitostí třetí osoby. K vyřízení stačí pouze zaslat pár fotografií nemovitosti a zbytek si společnost zařídí sama. Takže se nemusíte starat a oplácet ani znalecký posudek.

dům na prodej

Účel využití peněz není nutné dokládat a pro klienty to znamená, že peníze nemusí využít pouze na bydlení, ale také na další sny a plány. Nejsou vyloučené ani další dluhy, které chce klient získanými penězi splatit.
Možná si říkáte, že nevěříte, ale vše je bezplatné, takže žádné poplatky předem neplatíte a maximálně může dojít k neschválení žádosti.
Následně si můžete vybrat dobu splácení až na 30 let jako u běžných bankovních produktů a to i s možností předčasného splacení bez sankcí.