Hvězda tanečního parketu

4 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hvězda tanečního parketu

Být alespoň jednou v životě za princeznu. O tom sní mnoho z nás žen. V dětství lze tento sen splnit alespoň na maškarním bále, který žádná z holčiček nevynechá.
Ale i v dospělosti se nám líbí občas se zahalit do nadýchaných krajek, kolových sukní se spodničkou a nechat se všemi obdivovat. Řekněte sama, která z nás nemá ráda, když je hvězdou večera?žena ve večerních šatech v oblacích
Kráska noci
Řešení, jak toho dosáhnout, je velmi snadné. Stačí si půjčit na zimní bál, maturitní ples nebo večírek šaty z půjčovny plesových šatů praha. Určitě se vám líbí všechny ty nádherné róby, které na sobě mají hollywoodské či hudební hvězdy při přebírání cen za herecké výkony nebo hudební počiny. Ale prakticky žádná z nás si nemůže dovolit takové šaty u slavného módního návrháře koupit. Naštěstí nemusíte zoufat, protože v půjčovně šatů si vyberete z nepřeberného množství druhů. Líbí se vám tylové, vyšívané, s krajkou, vrstvené, nadýchané.
Stylově oblečená
Mají i pro ty, kterým se líbí styl minimalismu, jistě si vyberou z jednoduše střižených večerních šatů pro jedinečnou příležitost. Jsou ušity z taftu a na vaší postavě úžasně vyniknou. spící dívka v bílých šatech
Jaká barva to bude?
Paleta barev vás ohromí – blankytně modrá, princeznovsky růžová, rudá jako symbol femme fatale, střídmá béžová, decentní královská modrá, tajemná temně modrá, stříbrná, zlatá, smaragdově zelená. Nadšenkyně všeho, co kvete mají na výběr s pestrými (ale určitě ne kýčovitými) květy, které jsou posety po celém povrchu látky a na nositelce tak vyniknou v plné kráse.
Celokrajkové, které kopírují tvar postavy se budou líbit ženám, které upřednostňují u oblečení siluetu, která je prodlouží. Také svůdné prostřihy umocní celkový vzhled jejich nositelky.
Koktejlky se zase budou hodit dámám, které shánějí něco kratšího, méně zdobeného, ale určitě elegantního a neodolatelného.