Dietě nemusíte rozumět, stačí, že funguje

6 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dietě nemusíte rozumět, stačí, že funguje

Cyklická ketogenní dieta je něco, co skutečně funguje. Chtělo by se až říct, že je to konečně něco, co opravdu funguje. Všichni věčně https://www.youtube.com/watch%3Fv%3D-6oz9bKa7rM hubnoucí lidé totiž moc dobře vědí, že ne všechno, co se tváří zaručeně, vás zaručeně přivede k cíli. A navíc, vezměte si ten název, tomu skoro nikdo nerozumí, takže to vypadá až příliš podezřele. Ovšem pravda je, že k tomu, aby něco fungovalo to nutně nemusí být všem srozumitelné. To zásadní totiž je, zda se na podobnou metodu můžete spolehnout. A pokud jde o cyklickou ketogenní dietu, tak na tu se vskutku spolehnout můžete!

počítadlo kalorií

Pojďme si tedy společně rozebrat, o co se vlastně jedná, abyste této dietě mohli důvěřovat. To nejméně srozumitelné slovo vlastně vychází z fyziologického děje ketózy, která je nezbytná k tomu, abyste při této dietě skutečně hubli přesně tak, jak si to přejete. Ketóza je fyziologický děj v našem organismu, při kterém dochází ke štěpení sacharidů a spalování tuků, ovšem nedochází při něm k nežádoucímu úbytku bílkovin, a tedy ke ztrátě svalové hmoty. A právě úbytek svalové hmoty a ukládání energie do tuků je hlavní důvod toho, že po každé dietě, byť byla jakákoli, přichází nechvalně známý jojo efekt, jež způsobí, že všechny shozené kilogramy rychle naberete zpět. A to nikoho nepotěší, protože to s sebou nemůže přinést nic jiného než pocity beznaděje a marnosti.

telecí maso

Ovšem když vsadíte na výše zmíněnou dietu, tak se vám právě nic takového nestane. Pokud dodržíte všechny lékařsky doporučené postupy a nijak neošidíte předepsané potraviny a průběh hubnutí, tak se již po několika prvních týdnech můžete těšit na významný úbytek váhy, který se bude postupně prohlubovat až se ustálí na rozumné hodnotě. A tento stav, kdy se ocitnete v krásném novém štíhlém těle si budete moci snadno udržet, protože žádný obávaný jojo efekt, se při této dietě nedostaví.