6 kreativních dárků, pro ženy

5 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6 kreativních dárků, pro ženy

Protože patřím do zástupců ženského pohlaví, myslím si, že moje rada bude užitečná právě z toho důvodu. Buď jsem těmito dary byla obdarována nebo jsem je sama dala. Ať mě nebo darované se dárečky líbily a pro uklidnění musím říct, že moje mamka je velmi náročná osoba, pokud se jedná o to ji potěšit.
rudé růže a sladkosti
1. „Umělá“ květina
Jde o spojení květiny a čokolády. Prostě geniální. Takové dary se mohou nechat vytvořit nebo se do nich můžete pustit sami! Koupíte bonbony nebo čokoládové pralinky, které připevníte na špejly. Budou představovat květiny. Jen okolo přidáte pár přízdob, které koupíte v nejbližším květinářstvím.
2. Diář nebo sešit s vlastní fotkou
Pokud je vaše polovička blázen do organizace a vše si pečlivě píše, není lepšího nápadu než ji darovat vaši společnou fotku na zápisnících či diářích. Tyto bloky můžete najít na internetových stránkách a sami si je navrhnout.
3. Zážitek
Snad nemusím vysvětlovat. Co je lepší než vzpomínky, že?
· poukaz do lázní či wellness a spa center
· escape room
· větrný tunel či tandemový seskok
· vyhlídkový let balónem
· poukaz do obchodů
· vstupenka na koncert / festival
mapa světa
4. Balíček
Balík naplněný její oblíbených kosmetických produktů či jídel. Čehokoliv, co má ráda. Stačí koupit dárkovou krabici a výrobky vybrat podle vlastní potřeby. Nezapomeňte na „výstelku“ nebo ozdobný papír, který položíte na dno. Obsah poté víc vynikne.
Existují i internetové stránky, kde už jsou krabice předpřipravené nebo se dají namíchat, ale přijde mi, že je vše předražené a lepší způsob, je sestavit si vše sám.
5. Zařízení do kuchyně
Nemyslím novou lednici nebo nože a vidličky, ale nějaké zařízení, které za ni bude pracovat. Mám na mysli smoothie mixer, vaflovač, jogurtovač či jen obyčejné zařízení na kafe.
6. Mapa oblohy
Jde o mapu oblohy, která byla nad vámi v určitý čas na určitém místě. Tyto dva údaje zadáte do kolonek a obraz je na světě, objeví se hvězdy a souhvězdí a mnoho dalších. Navíc se obraz vloží na papír a sami si můžete zvolit, zda bude mít kruhový, obdélníkový nebo srdíčkový tvar. Také lze přidat text. Výtvor se vloží do rámu a pošle majiteli. Krásné připomenutí výročí.

Nebo jen ji uložte do gauče, aby se koukala na svůj oblíbený seriál mezitím co Vy za ni uděláte domácí práce a připravíte večeři. Nebudete tomu věřit, ale i to ženy ocení. Přeji hodně štěstí!