Zábradlí a sklo

1 rokem ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zábradlí a sklo

Je opravdu mnoho typů a designu, jaký si můžete vybrat pro svůj interiér anebo také exteriér. Abych pravdu řekla, tak já sama dávám osobně přednost takovým materiálům, které se opravdu lehce udržují a není s nimi moc veliká práce. A také si vzpomínám na tu dobu, kdy se můj otec rozhodl, že nám udělá doma dřevěné schody, které vedou z chodby do dětského pokoje. My jsme tam dříve měli takové obyčejné, sice také dřevěné schody, ale nebyly vůbec lakované. Takže otec se rozhodl, že je nějak přelakuje a také vyhladí, protože my jako malé děti jsme stále měly od těchto škaredých dřevěných schodů udělané třísky v rukou a nohou, což bylo vždy velmi nepříjemné.

Sklo je skvělý materiál.

Takže opravdu bylo na čase, aby se o tyto dřevěné škaredé schody někdo už postaral. Potom také moje máma uvažovala a přemýšlela nad tím, jestli si tam dáme nějaké zábradlí. Sice to nebylo moc vysoko a místo zábradlí jsme tam měli jako zábrany skříně, takže to vypadalo docela bezpečně. Jenomže moje máma mi potom řekla, že už ty velké skříně nechce, že už jsou za zenitem a že by to chtělo něco nového. Takže potom přišlo na starost to, že se rozmýšlela i fakta, jaké zábradlí si dáme na schodiště. Moje maminka stále chtěla skleněné zábradlí. A mě v té doby bylo už jedenáct let, takže už jsem se docela v designu vyznala.

Mám ráda barevné sklo.

Ne sice odborně, ale jenom tak okem dítěte. Mamince jsem řekla, že mně osobně by se skleněné zábradlí opravdu hodně líbilo, protože na skleněné zábradlí bych si mohla dávat samolepky anebo něco jiného. Navíc otec stále říkal, že to nechce ale umývat. Maminka se tedy zapřísáhla, že skleněné zábradlí bude umývat častěji a sama se bude o skleněné zábradlí starat. Takže když to tak vezmu, tak jsme s maminkou vyhrály a opravdu nám otec pořídil krásné pevné skleněné zábradlí https://www.kmkdesign.cz/zabradli-sklenena, které můžete pocítit na webové stránce kmdesign.cz.