Převoz materiálu

4 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Převoz materiálu

Potřebujete, aby převoz materiálů ve Vaší firmě probíhal naprosto hladce a rychle? Pak určitě zakupte kvalitní vrata, protože bez těch se neobejdete.

Převoz materiálu

Vrata

Ve větších firmách proudí všechno zboží kamionem přes vrata, jenž musí splňovat vysoké nároky. Protože v průmyslu musejí každý den vykonat spousty cyklů, a to bez jediného zaváhání, takže od klasických garážových vrat se dají poznat hned na oko pomocí silného rámu. Není žádný problém, aby vydrželi více než 100 000 cyklů, což už je opravdu hodně. Samozřejmě při dobré péči a pravidelném servisu se tohle číslo může ještě o něco zvýšit. A proto rozhodně kupte kvalitní průmyslová vrata, protože investice se Vám vrátí v podobě poklidného provozu. Aby se zaměstnanci nemuseli neustále namáhat, tak je většina vrat vybavena elektromotorem, jenž se postará o veškerou námahu.

kamion před vraty

Místo náročného zvedání či posouvání bude třeba pouze zmáčknout jedno tlačítko. Musíme i vyzdvihnout velice dobrou těsnost, takže dovnitř nepronikne vůbec žádný prach. Naopak dobře drží v budově teplo, takže ve finále ještě ušetříte na vytápění. Tito odborníci se postarají o veškerý servis a montáž, takže Vy si jen budete moci užívat nových nádherných a funkčních vrat. Díky robustnosti tato radost vydrží opravdu dlouho.

Brána

Do většiny areálů se vjíždí pomocí brány, takže starou zrezlou bránu dejte rovnou do kovošrotu a pořiďte novou.

klasická brána

Dříve se hlavně prodávali klasické dvoukřídlové zařízení, ovšem ty dnes nejsou už v módě. Navíc při otevření zasahují do okolí, takže z boku je někdy složité vůbec dovnitř vjet nákladním autem. V dnešní době se nejčastěji používají posuvné brány na kolejích, která jsou pevné a zasunou se do boku, takže před a za nimi je naprosto volný prostor. Není výjimkou ani elektrický pohon, abyste nemuseli bránu ztěžka vlastnoručně tlačit. Výrobky s dostatečně tlustým rámem a kvalitními sváry vydrží desítky let. Nevyžadují složitou údržbu, ovšem tu pravidelnou se rozhodně vyplatí udělat, protože díky ní se životnost posune ještě dál.