Dřevěná postel – záruka kvality

4 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dřevěná postel – záruka kvality

Jedná se snad o jeden z nejoblíbenějších kusů nábytku vůbec. Postel je totiž vlastně taková lidská nabíjecí stanice sloužící k odpočinku a znovunabytí síly na další náročný den. Největší účinek má postel kvalitní, která umožní získat nejvíce energie a elánu. A taková poctivá dřevěná postel drevenynabytek-borovicemasiv.cz je rozhodně nejlepší. Proč?pozadí – dřevěný dekor
Nejlepší vlastností dřeva je jeho nadčasovost. Tento design se hodí do každé domácnosti, ke každému stylu. Na trhu je navíc více druhů dřeva a jejich dekorů, takže si stačí vybrat ten, který nejlépe vystihne představy svého budoucího majitele. Co se vzhledu týče, je zde spousta možností, z nichž každá působí příjemně a útulně.
Další skvělou vlastností je pak to, že se jedná o dlouhodobou investici. Ano, cena je poněkud vyšší, než u jiných alternativ, ale určitě se tato investice vrátí. Navíc je masiv mnohem odolnější a mnoho let vydrží jako nový.
Společnost nabízí hned několik možností vzhledu tohoto skvělého materiálu. Mohou být nalakovány v přírodní, bílé či šedé barvě, z borovice, dubu nebo olše. Borovice poskytuje měkké, pevné a pružné dřevo světlé smetanově bílé až okrové barvy s hnědým až rezavým jádrem. Dobře odolává vlhku a má dlouhou trvanlivost. Dub je známý svou tvrdostí, pevností a především trvanlivostí. Nábytek z tohoto stromu vydrží i sto let. Má světlehnědou barvu s hnědě zbarveným jádrem. Oproti tomu olše nemá barevně odlišené jádro, jeho barva je oranžová. Jedná se o měkký materiál, který není ani příliš pružný.kůra stromu (dub)
Nadšenci ekologie jistě nevolí nábytek z jiného materiálu. Dřevo patří k obnovitelným zdrojům, takže planetu zatíží rozhodně méně než jiný typ materiálu. Navíc se dá také šetrně ošetřovat, bez použití chemikálií, což nejenže prospívá životnímu prostředí, ale také zaručuje zdravotní nezávadnost. Kromě toho – jedná se o investici na dlouhou dobu, čímž nedojde k tomu, že by se zbytečně plýtvalo materiálem (a penězi).