Univerzální kabel, který poslouží všem

6 roky ago e-cvns.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Univerzální kabel, který poslouží všem

Jak jistě víte, do každého mobilního zařízení pasuje jiná koncovka. Svou vlastní koncovku mají iPhony, ale také další typy mobilních telefonů. Často se vám tedy může stát, že vás nějaký kamarád požádá o půjčení nabíječky, protože u sebe tu svou nemá, a vy zjistíte, že ta vaše neodpovídá jemu zařízení. Takovéto situace jsou zcela běžné, a je nutné říci, že i naprosto zbytečné. Dnes se totiž dají pořídit univerzální USB kabely, které řeší tyto potíže. Jedná se o jeden drát, ke kterému obdržíte tři různé koncovky, se kterými budete moci obsloužit naprosto každý mobil, který se vám dostane pod ruku.

kabel

Kvalitní zpracování

Funguje to na jednoduchém principu. V balení obdržíte drát, který bude mít magnetické zakončení, prostřednictvím kterého k němu můžete připojovat jednotlivé koncovky. Magnetické spojení je pevné a stabilní, není tedy potřeba mít obavy ohledně toho, že nebude možné během nabíjecího procesu telefon používat, aby se náhodou nevyvlíknul. Zpracování je opravdu precizní a magnetický systém je vyřešen na jedničku. Určitě vás také potěší kvalita zpracování samotného drátu. Často totiž mají uživatelé problém s tím, že při častém používání se začne kroutit izolační vrstva, která se následně začne odchlipovat. To zvýší riziko nebezpečí úrazu elektrickým proudem, tudíž je takovýto drát zcela na odpis. To se vám s kvalitním USB-C kabelem nestane.

Koncovka USB-C je pouze jedna ze tří, dále ve svém balení obdržíte velmi hojně využívané Micro USB a samozřejmě také přípojku pro iPhone, která je úplně jiná. Mějte všechny tyto tři doplňky neustále po ruce a vyhovte všem, kteří si od vás budou potřebovat půjčit nabíječku. Uvidíte, že to všem ušetří spoustu starostí.

usb kabel

  • Snadné používání
  • Možnost dobíjet jakýkoliv telefon
  • Všestranný pomocník
  • Kvalitní provedení
  • Magnetické přichycení